حفظ حریم خصوصی

به وب سایت لاله زار 24 خوش آمدید. Lalezar24.com ، برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه شرح می دهیم که چه اطلاعاتی و چگونه از کاربران سایت لاله زار 24 دریافت می گردد و اینکه این اطلاعات به چه منظوری مورد استفاده قرار گرفته و چگونه از آن محافظت می گردد.

ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم  جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد  لازم به ذکر است که کاربران این مجموعه شامل تولیدکننده ها، مصرف کننده های عمده و خرد اجناس و در کل تمامی مردم عزیز ایران می باشند که حفظ اطلاعات شخصی آنها الویت کار ماست.

فروشگاه لاله زار 24 با استفاده از آنالیز گوگل به تجزیه و تحلیل آماری کاربران خود می پردازد. این اطلاعات به ما کمک می کند که دریابیم کدامیک از بخش های سایت دارای مراجعه بیشتری است تا سایت خود را برای شما عزیزان در جهت بهبود و تسهیل فرآیند ها ارتقا دهیم. لذا به روز رسانی اطلاعات  با اتکا به نیاز خریداران عزیز در این بخش ها با سرعت بیشتر و دقیق تر صورت می پذیرد. این اطلاعات صرفا آماری بوده و هویت کاربر را مشخص نمی نمایند.