محافظ برق بهداد الکتریک؛ لاله زار – محافظت از وسایل برقی شما

محافظ برق بهداد الکتریک چیست؟

 

محافظ برق بهداد الکتریک

 

محافظ برق بهداد الکتریک یک دستگاه محافظ است که بین دستگاه برقی و پریز برق قرار می گیرد تا ولتاژ های مختلف و نا هماهنگ را کنترل کند. اگر هنگام استفاده از وسایل برقی از محافظ برق بهداد الکتریک استفاده نکنید و در همین هنگام ولتاژ یا امپر غیر استاندارد برق به هر دلیلی (مثلا اشکال در نیروگاه برق یا در خطوط برق رسانی ، رعد و برق، زلزله و حوادث طبیعی و … ) وارد دستگاه شما شود، به دستگاه آسیب می رساند. در صورتی که از محافظ برق بهداد الکتریک استفاده کنید، محافظ برق در هنگام بروز این خطا ها جریان برق را قطع می کند و بعد از گذشت زمان و اطمینان از درست بودن جریان برق، آن را وصل می کند و از بروز آسیب به دستگاه های برقی جلوگیری می کند.

ولتاژ استاندارد هر کدام از دستگاه ها با هم متفاوت می باشد. مثلا ولتاژ و امپر برق مورد نیاز برای اتو با یک ماشین لباسشویی یا ظرفشویی متفاوت می باشد. اکثر دستگاه های برقی، محافظ برق بهداد الکتریک مخصوص به خود را دارد. برای مثال محافظ برق بهداد الکتریک که برای کامپیوتر استفاده می شود با محافظ برق بهداد الکتریک که برای یخچال مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت بوده و هر کدام بسته به ولتاژ و امپر مورد نظر همان دستگاه کار می کنند.

در ایران و با توجه به استاندارد نبودن ساختمان ها و تجهیزات ساختمانی، استفاده از محافظ برق بهداد الکتریک برای تمام دستگاه های برقی و حتی سر راه کنتور برق الزامی است. این موضوع در صورتی است که در کشور های خارجی به دلیل رعایت درست این مقرارات، نیازی به خرید محافظ برق برای دستگاه های الکتریکی خود ندارند.

شاید بیشتر ما فکر می کنیم که محافظ برق بهداد الکتریک همان سه راهی یا چند راهی برق است و هر دو یک کار را انجام می دهند. اما اینطور نیست. کار محافظ برق بهداد الکتریک خیلی فراتر از یک سه راهی یا چند راهی معمولی است و وظیفه محافظت از دستگاه های برقی را بر عهده دارد. در صورتی که سه راهی فقط برای استفاده چند دستگاه برقی در جایی که یک پریز وجود دارد، است.

 

 

 

ویژگی های محافظ برق بهداد الکتریک

 • کیفیت بالا
 • دوام بالا
 • خدمات پس از فروش
 • ضمانت کیفیت
 • نوآوری
 • به صرفه بودن از نظر قیمت
 • زیبایی
 • ساخته شده با مواد مقاوم در برابر آتش
 • زمان پاسخ دهی کوتاه

 

 

 

 چرا استفاده از محافظ برق بهداد الکتریک مهم است؟ 

 

همه ما در خانه های خود روزانه از وسایل برقی گران قیمتی استفاده می کنیم که برای خرید آن هزینه زیادی پرداخت کرده ایم. استفاده از محافظ برق بهداد الکتریک توسط بیشتر تکنسین های برق تاکید شده است. محافظ برق بهداد الکتریک از وسایل برقی گران قیمت ما در برابر شوک های الکتریکی محافظت خواهد کرد. اکثرا برای کامپیوتر، تلوزیون، یخچال و … از محافظ برق بهداد الکتریک مخصوص خود این دستگاه ها استفاده می شود.

خطر های ناشی از شوک های الکتریکی بعضا جبران ناپذیر است و باعث سوختن کامل دستگاه های برقی می شود که هزینه کردن دوباره برای این دستگاه ها کار دشواری است. پس خرید و استفاده از محافظ برق بهداد الکتریک کار منطقی و مقرون به صرفه ای به نظر می رسد که بهتر است حتما جدی گرفته شود.

 

 

 

 

انواع محافظ برق بهداد الکتریک

 

محافظ برق آنالوگ بهداد الکتریک مدل T745

 

محافظ برق بهداد الکتریک

 

محافظ برق آنالوگ بهداد الکتریک یکی از محصولات تولیدی شرکت بهداد الکتریک می باشد. این محافظ یک پریز دارد و محافظ داخلی نیز دارد. محافظ برق آنالوگ بهداد الکتریک دکمه روشن و خاموش ندارد. حداقل ولتاژ قطع در این محصول 175 ولت می باشد و حداکثر ولتاژ استاندارد آن 250 ولت است. محافظ برق آنالوگ بهداد الکتریک یک ساختار کوچک و جمع و جور دارد و می توان برای یک پکیچ و یا مانند آن مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

محافظ برق آنالوگ بهداد الکتریک مدل 745 

 

محافظ برق بهداد الکتریک

 

 محافظ برق آنالوگ بهداد الکتریک مدل 745 نیز یکی ازمحصولات تولیدی شرکت بهداد الکتریک است که بیشتر شبیه به یک چهار راهی می باشد. محافظ برق آنالوگ بهداد الکتریک مدل 745، چهار عدد پریز دارد و همچنین یک دکمه برای روشن و خاموش کردن در آن وجود دارد. محافظ برق آنالوگ بهداد الکتریک مدل 745 همچنین یک محافظ داخلی دارد. پریز های محافظ برق آنالوگ بهداد الکتریک مدل 745 از مغزی سرامیکی ساخته می شوند. حداقل توان قابل پشتیبانی در محافظ برق آنالوگ بهداد الکتریک مدل 745 حدود 2450 ولت می باشد.

 

 

 

محافظ برق پکیچ دوشاخه دار بهداد الکتریک

 

محافظ برق بهداد الکتریک

 

محافظ برق پکیچ دوشاخه دار بهداد الکتریک برای محافظت از انواع پکیج و دستگاه های مانند آن در برابر نوسانات و شوک های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. در روز محافظ برق پکیچ دوشاخه دار بهداد الکتریک یک نشانگر LED قرار گرفته است که مقدار ولتاژ در جریان را به صورت دقیق نمایش می دهد. با استفاده از محافظ برق پکیچ دوشاخه دار بهداد الکتریک دیگر لازم نیست در هنگام قطعی ناگهانی برق و یا رعد و برق نگران پکیج خود باشید.

 

 

 

محافظ برق کولر گازی دوشاخه دار بهداد الکتریک

 

محافظ برق بهداد الکتریک

 

محافظ برق کولر گازی دوشاخه دار بهداد الکتریک نقش محافظت از کولرگازی و انواع کولرها را بر عهده دارد. محافظ برق کولر گازی دوشاخه دار بهداد الکتریک با دو پریز ساخته شده است و دکمه روشن و خاموش ندارد. محافظ برق کولر گازی دوشاخه دار بهداد الکتریک دارای دوسال ضمانت پس از فروش می باشد.

 

 

 

قیمت محافظ برق بهداد الکتریک

 

قیمت محافظ برق بهداد الکتریک با توجه به کیفیت و ویژگی های بالا، نسبت به بقیه محافظ های برقی مقرون و به صرفه می باشد. قیمت محافظ برق بهداد الکتریک در برابر کاری که برای محافظت از دستگاه های شما انجام می دهد بسیار منطقی می باشد. اگر هنوز در خرید محافظ بهداد الکتریک شک دارید به از دست دادن دستگاه های برقی خود فکر کنید. هزینه کردن برای محافظ بهداد الکتریک مسلما بهتر و به صرفه تر از هزینه کردن برای خرید دوباره وسایل برقی می باشد.

 

 

 

 

فروش محافظ برق بهداد الکتریک

 

به دلیل کیفیت بالا فروش محافظ برق بهداد الکتریک در بیشتر فروشگاه های سنتی و انلاین در حال انجام می باشد. به دلیل تقاضای بالا و درخواست مشتریان بیشتر افرادی که در زمینه فروش وسایل برقی و … فعالیت می کنند، به فروش محافظ برق بهداد الکتریک نیز مشغول هستند. فروشگاه لاله زار 24 نیز یکی از مراکزی است که به فروش محافظ برق بهداد الکتریک مشغول می باشد. فروش محافظ برق بهداد الکتریک در لاله زار 24 به صورت آنلاین از طریق سایت فروشگاه لاله زار 24 و همچنین به صورت سنتی انجام می گیرد.

 

 

 

 

نکاتی که در هنگام خرید محافظ برق باید به آن توجه شود

 

معمولا خرید یک محافظ برق خوب به دلیل این که مردم زیاد در مورد آن صحبت نمی کنند، کار مشکلی است. اگر قصد خرید محافظ برق را دارید بهتر است بدانید محافظ برق چه خصوصیات و ویژگی هایی باید داشته باشد. در ادامه به بررسی برخی از این ویژگی ها و خصوصیات می پردازیم.

 

 • چراغ هشدار : اولین گزینه که در مورد تمام محافظ ها نیاز دارید، چراغ قرمز رنگ هشدار می باشد. این چرا به شما وضعیت محافظ و همچنین وضعیت ولتاژ را نمایش می دهد. یک محافظ برق برای همیشه سالم و خوب باقی نمی ماند و ممکن است خود آن نیز دچار مشکل شود. پس داشتن چراغ هشدار به شما کمک می کند تا بدانید محافظ شما به خوبی کار می کند. یک دستگاه خوب باید این امکان را داشته باشد تا شما را از نحوه عملکرد خود آگاه سازد. محافظ برق بهداد الکتریک دارای این امکان می باشد.

 

 • استاندارد : در هنگام خرید محافظ برق حتما دقت کنید که بیشتر یا تمام استاندارد های لازم برای یک محافظ برق را دارا باشد. دوتا از معتبرترین استاندارد ها برای محافظ برق، که در محافظ برق بهداد الکتریک نیز وجود دارد، استاندارد CE و FCC می باشد. یکی از معیار های دیگر که در هنگام خرید محافظ برق باید به آن توجه کنید این است که یک محافظ خوب باید از مواد مقاوم در برابر اتش سوزی ساخته شده باشد .

 

 • زمان پاسخ دهی : زمان پاسخ دهی مدت زمانی است که دستگاه نیاز دارد تا نوسانات موجود در جریان را شناسایی کند. هرچه زمان پاسخ گویی پایین تر باشد به این معنی است که محافظ برق سریع تر کار می کند. و محافظ برقی که اسن ویژگی را دارد محافظت بهتری نیز از خود در برابر نوسانات نشان خواهد داد و برای دستگاه شما محافظ بهتری است. در حالت ایده آل زمان پاسخ گویی محافظ 1 نانوثانیه است.

 

 

 

 

سخن پایانی

برای محافظت از وسایل برقی منزل خود حتما از محافظ برق بهداد الکتریک استفاده کنید. محافظ برق بهداد الکتریک علاوه بر کیفیت، دوام بالایی نیز دارد و سال های سال می توانید از آن استفاده کنید. با محافظ برق بهداد الکتریک دیگر نگران وسایل برقی خود در هنگام قطع برق و نوسانات نباشد. محافظ بهداد محافظ خوبی برای وسایل الکتریک شما می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید محافظ برق بهداد الکتریک را از فروشگاه اینترنتی لاله زار 24 تهیه نمایید. همچنین می توانید به صورت حضوری  مراجعه کرده و اقدام به خرید محافظ برق بهداد الکتریک کنید.

 

 

 

مشخصات انواع محافظ برق بهداد الکتریک 

 

 

[table id=27 /]

 

 

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.