لامپ ال ای دی شارژی | بهترین لامپ برای سفر یا زمان خاموشی ، لامپ led شارژی است

در این مقاله قرار است شما را با قیمت لامپ ال ای دی شارژی، خرید لامپ ال ای دی شارژی، فروش لامپ ال ای دی شارژی آشنا کنیم. همچنین در ادامه به اینکه چرا لامپ های ال ای دی شارژی نسبت به لامپ های معمولی پر فروش تر هستند؟ بحث خواهیم کرد. با فروشگاه لاله زار همراه شوید.

 

 

 

 

لامپ ال ای دی شارژی چیست؟

 

لامپ ال ای دی شارژی - لامپ های ال ای دی شارژی - قیمت لامپ ال ای دی شارژی - فروش لامپ ال ای دی شارژی - خرید لامپ ال ای دی شارژی - لامپ ال ای دی شارژی 20 وات

 

به اطراف خود دقت کنید می بینید که تکنولوژی چقدر پیشرفت کرده است. اگر یادتان باشد لامپ های قدیمی بسیار پر مصرف و نور آن ها بسیار برای چشم افراد مضر بود. با به روز شدن ابزارها و دانش علمی برای تولید مصارف خانگی، لامپ های کم مصرف طراحی و تولید شدند. لامپ های ال ای دی شارژی نسبت به دیگر مدل های لامپ های موجود در بازار بسیار متفاوت است. ما انواع لامپ ال ای دی داریم که لامپ ال ای دی شارژی نمونه ای از این ابزار خانگی است. جالب است که بدانید عملکرد لامپ ال ای دی شارژی باعث کنجکاو شدن عده ای از افراد شده است.

حتماً با در زندگی روزه مره خود با واژه ای با نام LED آشنا شده اید. معمولاً برای لوازم خانگی از این دیودها استفاده می کنند که مخفف این واژه  Light Emitting Diode  می باشد. هر کدام از این دیودها خود به تنهایی نور منتشر می کند. در این بخش از مقاله می خواهیم به کاربرد دیود در لامپ اشاره کنیم. لامپ های ال ای دی یا همان چراغ های LED که قرار است در ادامه به مباحثی در خصوص لامپ های ال ای دی شارژی می پردازیم. هر چه تعداد دیودهای داخل لامپ بیشتر باشد محیط روشن تر به نظر می رسد.

 

 

 

 

لامپ های ال ای دی شارژی

 

لامپ ال ای دی شارژی - لامپ های ال ای دی شارژی - قیمت لامپ ال ای دی شارژی - فروش لامپ ال ای دی شارژی - خرید لامپ ال ای دی شارژی - لامپ ال ای دی شارژی 20 وات

 

میزان افزایش مصرف برق لامپ های ال ای دی شارژی نسبت به دیگر مدل های لامپ بسیار کمتر است. به عنوان مثال لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات که از ۲۰ دیود برای روشنایی منزل شما استفاده شده است، قیمتی ارزان تر نسبت به یک لامپ معمولی دارد. همچنین با اینکه قیمت آن ارزان بوده اما روشنایی این لامپ ها در برابر لامپ های معمولی دو برابر است. یعنی اینکه شما یک محصول فوق العاده پر کاربرد دارید که هم ارزان است و همچنین نور بسیار زیادی را منتشر می کند. یکی دیگر از مزیت های چراغ ال ای دی شارژی این است که شما می توانید آن را با خود به همراه داشته باشید.

این نکته قابل ذکر است که لامپ های ال ای دی شارژی ۷۰ درصد از جریان برق را به روشنایی تبدیل می کنند در صورتی که لامپ های رشته ای ۹۰ درصد از جریان برق متناوب خانگی را صرف گرما و حرارت می کنند‌. بیایید یک آزمایش ساده انجام دهیم بدین صورت که در دو اتاق دو لامپ قرار دهید. در اتاق اول لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات قرار دارد و در اتاق دوم یک لامپ رشته ای.

هر دو لامپ اتاق یک ساعت کامل روشن بمانند و بعد از یک ساعت آن ها را خاموش کنید. اول از همه میزان درصد روشنایی در دو تاق را با هم مقایسه کنید. معمولاً لامپ های رشته ای نور آن ها نسبت به نور لامپ ال ای دی شارژی کمتر است و نور لامپ های ال ای دی شارژی به رنگ سفید است. حال بیایید و هر دو لامپ را لمس کنید می بینید که لامپ رشته ای گرمای بسیار زیادی داشته در حالی که لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات نسبت به لامپ اتاق دوم کمترین گرما را داشته است.

 

 

 

 

تفاوت لامپ ال ای دی شارژی با دیگر لامپ ها

 

لامپ ال ای دی شارژی - لامپ های ال ای دی شارژی - قیمت لامپ ال ای دی شارژی - فروش لامپ ال ای دی شارژی - خرید لامپ ال ای دی شارژی - لامپ ال ای دی شارژی 20 وات

 

لامپ ال ای دی شارژی کاملاً شبیه به دیگر لامپ های موجود در بازار است اما یک تفاوت بسیار جزئی ولی مهم وجود دارد. تفاوتی که باعث شده است افراد نسبت به عملکرد این محصول احساس کنجکاوی کنند، این است که لامپ های ال ای دی شارژی می توانند بعد از قطع جریان برق با توجه به میزان ظرفیت خود تا چند ساعت بدون جریان برق روشن بمانند. خب ممکن است الآن به خوبی درک نکنید و ندانید که چطور یک لامپ بدون جریان برق می‌تواند ساعت ها روشن بماند؟ در ادامه این مقاله می خواهیم به این سؤال پاسخ دهیم.

 

 

 

 

عملکرد لامپ ال ای دی شارژی

 

ممکن است برای شما که درباره لامپ ها چیزی نمی دانید در نگاه اول نحوه عملکرد لامپ ال ای دی شارژی برایتان گیج کننده باشد. اما کاملاً واضح است که لامپ های ال ای دی شارژی با استفاده از باتری در مدت زمان مشخصی قابل هستند در صورت نبود برق روشن نمایند.

اول از هر چیزی باید بدانید که لامپ ال ای دی شارژی شما چند وات است. مثلاً در اینجا لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات داریم. حال برای اینکه لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات تا چند ساعت روشن بماند یک باتری کافی نیست. پس چطور این لامپ می تواند ساعت ها بدون جریان برق روشن بماند؟ در حالت کلی لامپ های ال ای دی شارژی نیمی از آن ها با استفاده از دو مجموعه LED در زیر حباب لامپ قرار گرفته است که نیمی از آن ها با جریان برق خانگی و نیمی دیگر با باتری قابل روشن شدن هستند.

 

 

 

 

سفری آسوده با لامپ های ال ای دی شارژی

 

به این فکر کنید که قرار است برای مدتی به یک سفر طولانی بروید. با داشتن یک لامپ LED شارژی دیگر نگران تاریکی شب نخواهید شد. از مزیت این محصول این است که امکان شارژ کردن آن برای مواردی که امکان وصل شدن لامپ به جریان برق وجود ندارد، می توانید از آن استفاده کنید.

مثلاً شما به کوهستان یا صحرا مسافرت می کنید و امکان دسترسی به برق آن هم در وسط کوه و بیابان وجود ندارد. با این حال شب را چگونه می خواهید بگذرانید؟ با داشتن یک لامپ LED شارژی می توانید ساعت ها بدون جریان برق از این وسیله استفاده کنید. بعد از اینکه به مکان مناسب رسیدید می توانید آن را شارژ کنید تا در دفعات بعد لامپ شارژ کافی برای روشن ماندن داشته باشد.

 

 

 

 

مزایای استفاده از لامپ های ال ای دی شارژی

 

 1. یکی از مزیت های لامپ های ال ای دی شارژی در مقابل دیگر لامپ ها این است که شما می توانید آن را به مسافرت ببرید. در واقع امکان حمل کردن آن وجود دارد ولی باید قبل از سفر آن را کاملاً شارژ کنید.
 2. دیگر مزیت لامپ های ال ای دی شارژی این است که نسبت به دیگر مدل های لامپ کم مصرف است.
 3. قیمت لامپ ال ای دی شارژی نسبت به کارایی آن مناسب و مقرون به صرفه است. همچنین این مدل از لامپ های ال ای دی هزینه ی کمتری نسبت به دیگر مدل های موجود در بازار دارد.
 4. یکی دیگر از مزیت لامپ های ال ای دی شارژی تنوع رنگ در این محصول می باشد. شما می توانید بر اساس دکوراسیون منزل خود از رنگ های خاصی استفاده کنید.
 5. عمر لامپ های LED شارژی نسبت به لامپ های رشته بسیار زیاد است.
 6. و غیره

 

 

 

 

انواع مدل لامپ LED شارژی در لاله زار

 

لامپ ال ای دی شارژی - لامپ های ال ای دی شارژی - قیمت لامپ ال ای دی شارژی - فروش لامپ ال ای دی شارژی - خرید لامپ ال ای دی شارژی - لامپ ال ای دی شارژی 20 وات

 

در فروشگاه لاله زار انواع مدل لامپ LED شارژی وجود دارد که شما می توانید با انتخاب یکی از آن ها به صورت اینترنتی این محصول را از فروشگاه ما خریداری کنید. در زیر انواع مدل لامپ LED شارژی برای آشنایی شما با این محصول قرار گرفته است. انواع مدل لامپ LED شارژی عبارت‌اند از:

 1. چراغ LED شارژی رومیزی
 2. چراغ اضطراری شارژی دیواری
 3. لامپ LED شارژی یاگه
 4. لامپ LED شارژی کنترل دار
 5. لامپ LED شارژی آویزی
 6. لامپ LED شارژی Led Smart Bulb
 7. لامپ LED شارژی سانتک
 8. لامپ LED شارژی مدل ST-330
 9. لامپ LED شارژی مدل 1740
 10. و غیره

 

 

 

 

انواع لامپ ال ای دی شارژی بر اساس وات

 

لامپ ال ای دی شارژی - لامپ های ال ای دی شارژی - قیمت لامپ ال ای دی شارژی - فروش لامپ ال ای دی شارژی - خرید لامپ ال ای دی شارژی - لامپ ال ای دی شارژی 20 وات

 

لامپ های LED شارژی بر اساس وات نیز دارای انواع مختلفی است که ما در این بخش از مقاله قصد داریم شما را با انواع لامپ LED شارژی بر اساس میزان مصرفی برحسب وات با شما صحبت کنیم. در ادامه خواهید دید که چطور با افزایش دیودهای تعبیه‌شده در لامپ چقدر میزان مصرف و قیمت لامپ ال ای دی شارژی تغییر می کند. هرچه دیودها در یک لامپ بیشتر باشد مسلماً نور منتشر شده لامپ بیشتر است و همچنین توان مصرفی آن نیز نسبت به دیگر مدل ها افزایش پیدا می کند. اما انواع لامپ ال ای دی شارژی بر اساس وات عبارت است از:

 

 1. لامپ ال ای دی شارژی ۳.۵ وات
 2. لامپ ال ای دی شارژی ۸ وات
 3. لامپ ال ای دی شارژی ۱۲ وات
 4. لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات
 5. و غیره

 

 

 

 

آنچه که باید درباره لامپ ال ای دی شارژی ۳.۵ وات بدانید.

 

لامپ ال ای دی شارژی ۳.۵ وات - لامپ ال ای دی شارژی - لامپ های ال ای دی شارژی - قیمت لامپ ال ای دی شارژی - فروش لامپ ال ای دی شارژی - خرید لامپ ال ای دی شارژی - لامپ ال ای دی شارژی 20 وات

 

معمولاً لامپ های ال ای دی شارژی ۳.۵ وات مصرف ولت آن نسبت به لامپ های موجود در بازار کمتر است. همچنین اینکه قیمت لامپ ال ای دی شارژی ۳.۵ وات کمتر است. در صورتی که شما در هیچ جایی نمی توانید با این همه کاربرد و مزایای چنین محصولی را پیدا کنید. تعداد لامپ های ال ای دی شارژی ۳.۵ ولت و میزان روشنایی آن  نسبت به لامپ های LED شارژی کمتر است.

 

 

 

 

آنچه که در خصوص لامپ ال ای دی شارژی ۸ وات باید بدانید‌.

 

لامپ ال ای دی شارژی ۸ وات - لامپ ال ای دی شارژی - لامپ های ال ای دی شارژی - قیمت لامپ ال ای دی شارژی - فروش لامپ ال ای دی شارژی - خرید لامپ ال ای دی شارژی - لامپ ال ای دی شارژی 20 وات

 

این مدل از لامپ های LED شارژی توان مصرفی آن ها در مقابل لامپ ۳.۵ ولت شارژی بیشتر است. همچنین میزان نور منتشر شده توسط لامپ ال ای دی شارژی ۸ وات بیشتر از ۳.۵ وات است. اگر اتاق شما کوچک است می توانید از این مدل برای روشنایی اتاق خود استفاده کنید.

 

 

 

 

نکاتی در خصوص لامپ ال ای دی شارژی ۱۲ وات

 

لامپ ال ای دی شارژی ۱۲ وات - لامپ ال ای دی شارژی - لامپ های ال ای دی شارژی - قیمت لامپ ال ای دی شارژی - فروش لامپ ال ای دی شارژی - خرید لامپ ال ای دی شارژی - لامپ ال ای دی شارژی 20 وات

 

لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات از انواع لامپ های LED شارژی است. توان مصرفی این مدل از لامپ نسبت به لامپ LED شارژی بیشتر است و همچنین میزان نور منتشر آن نسبت مدل های قبلی بیشتر است. برای خرید لامپ ال ای دی شارژی ۱۲ وات می‌توانید با کارشناسان فروش فروشگاه لاله زار تماس بگیرید.

 

 

 

 

لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات پرفروش ترین لامپ در لاله زار

 

لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات - لامپ ال ای دی شارژی - لامپ های ال ای دی شارژی - قیمت لامپ ال ای دی شارژی - فروش لامپ ال ای دی شارژی - خرید لامپ ال ای دی شارژی

 

یکی از پرفروش ترین محصولات خانگی لامپ ها هستند. در این بخش می خواهیم به لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات که در فروشگاه لاله زار از محبوبیت خاصی در بین مشتریان برخوردار است، بپردازیم. روشنایی و همچنین مصرف کم انرژی از ویژگی های لامپ ال ای دی شارژی ۲۰ وات است. شما می توانید از این لامپ برای فضاهای بزرگ مانند پذیرایی خانه استفاده کنید.

 

 

 

 

افراد برای خرید لامپ ال ای دی شارژی به چه فروشگاهی مراجعه کنند؟

 

برای خرید لامپ ال ای دی شارژی باید به چند نکته توجه کنید؟ اول اینکه چه فروشگاهی را برای خرید لامپ ال ای دی شارژی انتخاب کنید؟ مسلماً فروشگاه های زیادی به فروش لامپ ال ای دی شارژی می پردازند. اما باید کدام را انتخاب کرد؟ پیشنهاد می کنیم برای خرید لامپ ال ای دی شارژی به فروشگاه لاله زار مراجعه کنید. قیمت لامپ های ال ای دی شارژی در این فروشگاه نسبت به دیگر فروشگاه های موجود در تهران بسیار مناسب است. نکته دوم این است که شما باید برای خرید لامپ ال ای دی شارژی نسبت به این محصول اطلاعاتی داشته باشید تا خدایی نکرده جنس تقلبی به شما نفروشند.

 

 

 

 

قیمت لامپ ال ای دی شارژی در لاله زار چقدر است؟

 

لامپ ال ای دی شارژی - لامپ های ال ای دی شارژی - قیمت لامپ ال ای دی شارژی - فروش لامپ ال ای دی شارژی - خرید لامپ ال ای دی شارژی - لامپ ال ای دی شارژی 20 وات

 

حال که با مزایا و نحوه عملکرد این لامپ آشنا شدید بهتر است شما را با قیمت لامپ ال ای دی شارژی آشنا کنیم. در این قسمت از مقاله می خواهیم با شما در خصوص عواملی که بر قیمت لامپ ال ای دی شارژی تأثیر گذاشته است، صحبت کنیم. آیا می دانید چه عواملی بر قیمت لامپ ال ای دی شارژی تأثیر می گذارد؟ بله دو عامل بر قیمت لامپ ال ای دی شارژی تأثیر گذاشته است. این دو عامل عبارت‌اند از:

 

 1. اولین عاملی که بر قیمت لامپ ال ای دی شارژی تأثیر می گذارد، مدل لامپ ال ای دی شارژی است.
 2. دومین عامل تعداد LED های موجود در لامپ است که بر قیمت لامپ ال ای دی شارژی بسیار تأثیر گذاشته است.

 

حال که فهمیدید چه عواملی بر قیمت لامپ ال ای دی شارژی تأثیر می گذارد به فروشگاه لاله زار مراجعه کرده و محصول خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.