محافظ برق تیراژه

محافظ برق تیراژه یکی از محصولات شرکت صبا تصویر کیمیا | تیراژه است که توانسته در سال های گذشته محبوبیت خوبی در بین مصرف کنندگان به دست آورد. این محافظ برق کیفیت مناسبی داشته و دارای گارانتی 2 ساله است. واحد گارانتی و خدمات پس از فروش حرفه ای شرکت صبا تصویر کیمیا | تیراژه به عنوان یکی از واحدهای فعال و حرفه ای این مجموعه، توانسته با پاسخگویی مناسب، درصد رضایت مشتری از محصولات تیراژه را به شدت افزایش دهد.

خرید محافظ برق خوب یکی از دغدغه های خانواده هایی است که به اهمیت محافظ برق آگاه هستند. اینکه محافظ برق باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند در برابر نوسانات برقی از وسایل گران قیمت برقی محافظت کند، بسیار مهم و حائز اهمیت است. خرید محافظ برق با کیفیت کمک می کند تا شما با خیال راحت از وسایل برقی مثل یخچال و فریزر، لوازم صوتی و تصویری و کامپیوتر و همچنین کولر گازی محافظت نمایید.

حتما در هنگام خرید محافظ برق با برندهای مختلفی مواجه شده اید که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند. یکی از برندهایی که زیاد آن را در فروشگاه های بزرگ و کوچک دیده اید، محافظ برق تیراژه است. متاسفانه عدم داشتن اطلاعات در مورد این محافظ برق، خرید آن را با چالش مواجه می کند. آشنایی با برند تیراژه به شما کمک می کند تا در هنگام خرید محافظ برق با دید بازتری به انتخاب خود توجه نمایید. پیشنهاد می کنیم تا انتها این مطلب را دنبال کنید تا با ویژگی های محافظ برق تیراژه آشنا شوید. در ادامه با شرکت صبا تصویر کیمیا آشنا می شویم و به صورت مختصر در مورد مزایا و معایب محافظ برق تیراژه صحبت خواهیم کرد.

 

آشنایی با شرکت صبا تصویر کیمیا | تیراژه

شرکت صبا تصویر کیمیا

شرکت صبا تصویری کیمیا از شرکت هایی است که در ابتدای شروع فعالیت خود در سال 1375، با هدف فعالیت در زمینه محصولات صوتی تصویری وارد بازار تجهیزات الکترونیکی شد. همانطور که از اسم این شرکت پیداست، هدف گذاری اولیه مربوط به تجهیزات الکترونیکی در دسته بندی لوازم مربوط به تصویر بوده است. اولین محصولات ارائه شده به بازار توسط شرکت صبا تصویر کیمیا، دو مدل آنتن UHF و VHF بوده که از همان ابتدا نام این شرکت را به عنوان شرکتی دانش محور بر سر زبان ها انداخت. کیفیت محصولات این شرکت و همچنین پاسخگویی و خدمات پس از فروش آن، باعث پیشرفت روز افزون این شرکت شد.

شرکت صبا تصویر کیمیا | تیراژه دو سال پس از آغاز به فعالیت خود، موفق به تولید نوعی آنتن اکتیو ثابت و گردان برقی شد. پس از این سال و با قدرتمند ساختن واحدهای مختلف علمی و تحقیقاتی، شرکت صبا تصویر کیمیا | تیراژه، گستره فعالیت های خود را از تولید آنتن فراتر کرده و وارد تولید دیگر محصولات الکترونیکی شد. محافظ برق تیراژه از معروف ترین محصولات این شرکت پس از انواع آنتن های با کیفیتی بود که سالیان سال تصویری با کیفیت به خانه های مردم آورده بود.

در حال حاضر شرکت صبا تصویر کیمیا | تیراژه توانسته با استفاده از نمایندگی های متعدد خود در کل کشور و در کنار سیستم توزیع قدرتمند این برند، محصولات متنوعی را روانه بازار ایران نماید. هر چند به نظر می رسد ضعف هایی در پخش برخی از انواع محافظ برق تیراژه وجود داشته باشد؛ اما نسبت به سن و سال این برند، سیستم توزیع مناسبی برای آن دست و پا شده است. خوشبختانه فروش اینترنتی محافظ برق تیراژه توانسته دسترسی آسان تر مصرف کنندگان به این برند با کیفیت را فراهم سازد.

 

اهمیت استفاده از محافظ برق تیراژه

اهمیت استفاده از محافظ برق تیراژه

متاسفانه برخی از افراد به استفاده از محافظ برق برای لوازم برقی حساس به نوسانات برق توجه نمی کنند. همین موضوع ساده باعث بروز مشکلات زیادی می شود. این افراد خرید محافظ برق را هزینه اضافی می دانند که در درجه چندم از اهمیت قرار می گیرد. این در حالی است که نوسان برق اگر یک قطعه کوچک از وسایل برقی را دچار مشکل کند، هزینه های سرسام آوری برای تعمیر یا تعویض آن قطعه باید پرداخت شود.

استفاده از محافظ برق با کیفیت می تواند سلامت وسایل برقی شما را تضمین کند. محافظ برق تیراژه به عنوان یک محصول با کیفیت توانسته در برابر نوسانات برق خانگی و صنعتی به خوبی مقاومت کند. درست است که هزینه خرید محافظ برق برای تمامی تجهیزات برقی منزل یا محل کار زیاد به نظر برسد؛ اما در عوض از بروز بسیاری از خسارت ها جلوگیری به عمل می آورد.

 

چرا محافظ برق تیراژه؟

 

محافظ برق تیراژه یک محصول تمام عیار در بین انواع محافظ برق هایی است که در بازار وجود دارد. انواع محافظ برق تیراژه با ویژگی های خاص خود، در طول سال های گذشته در زمره برترین انواع محافظ برق قرار گرفته اند. در ادامه سعی می کنیم به صورت خلاصه به برخی ویژگی های محافظ برق تیراژه اشاره کنیم که می تواند برای شما هم جالب توجه باشد.

1. کیفیت
مهمترین دلیل برای خرید یک محافظ برق، کیفیت است. یکی از ویژگی هایی که باعث شده محافظ برق تیراژه در زمره محصولات پرفروش قرار بگیرد، کیفیت این محصول است. کیفیت مناسب محصولات تیراژه به ویژه محافظ برق تیراژه باعث شده تا رضایتمندی مصرف کنندگان در درجه بالایی قرار داشته باشد. شرکت صبا تصویر کیمیا | تیراژه تلاش دارد تا با استفاده از نیروی کارآمد و حرفه ای خود، همواره کیفیت محصولات خود را در درجه بالایی نگه دارد.

2. خدمات پس از فروش
از ویژگی های مهمی که برای محافظ برق تیراژه بیان می شود، خدمات پس از فروش فوق العاده این برند است. نمایندگی های این شرکت در سراسر ایران با بهترین امکانات پاسخگوی مصرف کنندگان هستند. در صورت بروز مشکل می توانید با مجموعه خدمات پس از فروش این شرکت در تماس باشید و مشکل خود را بیان کنید

3. گارانتی
گارانتی 2 ساله انواع محافظ برق تیراژه می تواند دلیل محکمی برای کیفیت بالای این محصول باشد. اکثر محصولات این برند از جمله محافظ برق تیراژه دارای 2 سال گارانتی واقعی هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل، می توانید با مراجعه به نمایندگی های معتبر این برند و یا سایت های معتبری که از آن ها خرید اینترنتی خود را انجام داده اید، از گارانتی این محصول استفاده کنید.

4. نمایندگی های متعدد
از ویژگی های مهمی که مصرف کنندگان را برای خرید محصولات تیراژه ترغیب می کند، وجود نمایندگی تیراژه در اکثر شهرهای بزرگ و کوچک ایران است. وجود نمایندگی خیال مصرف کننده را برای دسترسی به انواع خدمات راحت می کند. همچنین در نمایندگی فروش محافظ برق تیراژه، تنوع محصولات شرکت صبا تصویر کیمیا وجود دارد و انتخاب با هوشمندی بیشتری صورت می پذیرد.

5. فروش اینترنتی
یکی از مزایای برند تیراژه، عرضه محصولات این برند در فروشگاه های معتبر اینترنتی است. خرید اینترنتی محافظ برق تیراژه از طریق سایت های معتبری مثل لاله زار 24 امکان پذیر است و این روش، خرید محافظ برق را برای تمامی افراد ساده تر می کند. در خرید اینترنتی محافظ برق تیراژه امکان مقایسه بین محصولات مختلف این برند وجود دارد که باعث انتخاب دقیق تر شما خواهد شد.

6. متنوع و تخصصی بودن محافظ برق
داشتن تنوع از ویژگی های خوب تیراژه است. محافظ برق تیراژه هم ویژه دستگاه های مختلف و هم به صورت عمومی تولید شده تا مصرف کننده دست بازتری در انتخاب داشته باشد. همچنین تخصصی بودن برخی از انواع محافظ برق، امنیت بیشتری را برای آن وسیله برقی به ارمغان می آورد.

7. قیمت
قیمت محصولات تیراژه همانند برندهایی مثل سارا و پارت، نسبتا زیاد است. در واقع در مقایسه این محصولات با محصولات بی کیفیت، درخواهید یافت که قیمت محافظ برق تیراژه گران است؛ اما اگر نیم نگاهی به کیفیت بالای محصولات این برند معتبر داشته باشید، قیمت آن منطقی به نظر می رسد. به ویژه با توجه به خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی 2 ساله تمامی محصولات، قیمت بالای آن کاملا منطقی است.

 

انواع محافظ برق تیراژه

 

تیراژه به عنوان یکی از برندهای مطرح تولید کننده انواع محافظ برق شناخته می شود. همانطور که گفته شد، یکی از ویژگی های مهم این برند، تنوع محصولات است. شما بر اساس نیاز خود می توانید از سبد محصولات تیراژه خرید کنید. محافظ برق یخچال و فریزر تیراژه، محافظ برق کولر گازی تیراژه، محافظ برق محصولات صوتی و تصویری تیراژه و همچنین محافظ برق کامپیوتر تیراژه، در کنار انواع محافظ برق عمومی تیراژه به عنوان سبد محصولات این برند در دسته انواع محافظ برق شناخته می شوند.
در ادامه سعی می کنیم با انواع محافظ برق تیراژه و ویژگی هر کدام از آن ها بیشتر آشنا شویم.

 

محافظ برق تیراژه ویژه کامپیوتر و لوازم صوتی و تصویری

محافظ برق تیراژه ویژه کامپیوتر

از مهمترین و حساس ترین وسایل برقی که نیاز به محافظت در برابر نوسانات برق دارند، وسایلی مثل کامپیوتر، تلویزیون، سینمای خانگی و… هستند. در صورتی که برای استفاده از این وسایل برقی از محافظ برق استفاده نشود، ممکن است برخی قطعات آن در برابر نوسانات مختلف دوام نیاورند. همچنین بهتر است برای کامپیوتر و لوازم صوتی و تصویری از محافظ برق مخصوص خود آن ها استفاده شود.

خوشبختانه برند تیراژه اقدام به تولید یک مدل محافظ برق ویژه کامپیوتر و سیستم های صوتی و تصویری کرده است. این محافظ برق با کد S5000 روانه بازار شده و ویژگی های مناسبی برای محافظت از سیستم کامپیوتر و انواع لوازم صوتی و تصویری دارد. در ادامه با ویژگی های این محصول بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

[table id=11 /]

 

محافظ برق تیراژه ویژه کولر گازی

محافظ برق تیراژه ویژه کولر گازی

کولر گازی از جمله لوازم برقی است که به نوسانات برق حساس است. علاوه بر این با توجه به قیمت بالای این وسیله، محافظت از آن جنبه بسیار مهمی پیدا می کند. متاسفانه بسیاری از افراد در محل کار یا در منزل، کولر گازی را به صورت مستقیم به پریز می زنند. این کار علاوه بر اینکه ممکن است خطراتی مثل آتش سوزی را به همراه داشته باشد، احتمال آسیب رسیدن به کولر گازی را افزایش می دهد.

محافظ برق کولر گازی تیراژه از محصولات با کیفیت برند تیراژه است. این محافظ برق که بدون سیم تعبیه شده و به صورت دیواری به کار گرفته می شود، می تواند از بروز هر گونه مشکل برای کولرگازی جلوگیری به عمل آورد. پیشنهاد می کنیم برای بالابردن عمر کولر گازی منزل یا محل کار خود حتما از این مدل از محافظ برق تیراژه استفاده نمایید. در ادامه اطلاعات بیشتری از این محصول آورده شده است.

 

[table id=12 /]

 

انواع محافظ برق تیراژه ویژه یخچال و فریزر

محافظ برق تیراژه ویژه یخچال فریزر

محافظ برق تیراژه 3 مدل با کیفیت برای محافظت از یخچال و فریزر تولید کرده است. هر سه مدل کیفیت فوق العاده ای داشته و در مدل های 2پریزه و 3 پریزه تهیه شده اند. با توجه به کیفیت بالای محافظ برق یخچال و فریزر تیراژه، شما می توانید خیال راحت تری داشته باشید. با توجه به اینکه یخچال و فریزر به صورت دائمی روشن هستند، کیفیت محافظ برق یخچال و فریزر و همچنین گارانتی داشتن آن اهمیت بسیار بالایی پیدا می کند.

انواع محافظ برق تیراژه برای یخچال و فریزر در سه مدل آوا، S4000 و S4003 روانه بازار شده اند. تفاوت این سه محافظ برق در سیم دار بودن و نبودن و همچنین تعداد پریز و ظاهر آن ها است و همگی عملکرد مشابهی از خود به نمایش می گذارند. در ادامه با مشخصات و تصاویر هر کدام از انواع محافظ برق یخچال و فریزر بیشتر آشنا می شویم.

 

[table id=14 /]

 

محافظ برق تیراژه ویژه پکیج دیواری

محافظ برق تیراژه ویژه پکیج دیواری

امروزه استفاده از پکیج دیواری افزایش پیدا کرده است. پکیج دیواری نیز نیاز به محافظ برق باکیفیت و تخصصی دارد. به همین منظور شرکت تیراژه با طراحی و تولید محصولی ویژه برای پکیج دیواری، خیال مصرف کنندگان را راحت تر نموده است. با استفاده از این محافظ برق تیراژه، عمر پکیج دیواری شما به شدت افزایش پیدا خواهد کرد.

محافظ برق پکیج دیواری تیراژه با کد S7007 روانه بازار شده و توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند. با توجه به اینکه بسیاری از برندهای تولید کننده محافظ برق، محافظ برق پکیج دیواری در سبد محصولات خود ندارند، این محصول تیراژه بسیار خاص به حساب می آید. در جدول زیر با مشخصات کامل این محصول آشنا خواهیم شد

 

[table id=13 /]

 

انواع محافظ برق عمومی تیراژه

محافظ برق تیراژه مخصوص وسایل مختلف

علاوه بر انواع محافظ برق تیراژه که به صورت تخصصی برای کامپیوتر و لوازم صوتی تصویری، کولر گازی و یخچال فریزر ارائه شده است، شرکت تیراژه چند مدل محافظ برق عمومی برای مصارف غیر تخصصی نیز روانه بازار کرده است. این مدل از محافظ برق برای استفاده تمامی لوازم برقی مناسب است. حتی استفاده از آن برای لوازمی که به صورت تخصصی نیز برای آن ها محافظ برق وجود دارد، امکان پذیر است. البته مشخص است که گزینه بهتر برای وسایل گفته شده، محافظ برق مختص خود آن وسیله است.

در سبد محصولات تیراژه، 3 مدل محافظ برق عمومی سیم دار وجود دارد. این محصولات که با کدهای T106 و S5005 نام گذاری شده اند، برای استفاده انواع وسایل برقی از فر برقی و کتری برقی گرفته تا جارو برقی و دیگر وسایل مناسب هستند. در ادامه با مشخصات کامل تر هر کدام از آن ها آشنا خواهیم شد.

 

[table id=10 /]

 

قیمت محافظ برق تیراژه

 

حال که با انواع محافظ برق تیراژه بیشتر آشنا شدیم، کمی در مورد قیمت انواع این محصول صحبت خواهیم کرد. انواع محافظ برق تیراژه نسبت به محصولات هم رده خود مثل انواع محافظ برق سارا یا انواع محافظ برق پارت، قیمت بالاتری را به خود اختصاص نداده اند. در واقع در مقایسه با برندها معتبری مثل پارت، قیمت محافظ برق تیراژه تقریبا در یک سطح قرار گرفته است. در هنگام خرید محافظ برق و انتخاب بین برندهای معتبری مثل تیراژه، سارا و پارت، باید به تفاوت های فنی آن ها دقت کنید، چرا که تفاوت قیمتی در حدود 10 درصد است.

ناگفته نماند که قیمت محافظ برق تیراژه نسبت به بسیاری از برندهای نامعتبر، گران تر است. با توجه به کیفیت بالای محصولات این برند و همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش فوق العاده آن، قیمت محافظ برق تیراژه کاملا منطقی به نظر می رسد. مشخص است که شما قیمت کیفیت بالای این محصولات و خدمات پس از فروش آن را پرداخت می کنید. اگر می خواهید هزینه کمتری برای خرید محافظ برق انجام دهید، پیشنهاد می کنیم اصلا به سراغ تیراژه نیایید؛ هر چند بهتر است با قیمت محافظ برق تیراژه یا محصولات باکیفیت دیگر کنار بیایید، تا بعدها پشیمان نشوید!

 

فروش محافظ برق تیراژه

 

فروش محافظ برق تیراژه در فروشگاه های معتبر و نمایندگی های این برند صورت می گیرد. علاوه بر این، سایت های معتبر نیز اقدام به فروش محافظ برق تیراژه می نمایند. شما برای خرید این محصول می توانید با مراجعه به فروشگاه های فیزیکی و سایت های معتبر، محصولات با کیفیت تیراژه را خریداری نمایید.

در هنگام خرید محافظ برق تیراژه حتما به معتبر بودن فروشگاهی که اقدام به فروش محافظ برق تیراژه می نماید، دقت کنید! بسیاری از فروشگاه های نامعتبر به ویژه فروشگاه های اینترنتی، اقدام به فروش محافظ برق تیراژه می نمایند که بسیاری از این محصولات کارکرده هستند و یا به دلایلی کیفیت لازم را ندارند. توصیه می کنیم برای خرید اینترنتی محافظ برق تیراژه حتما به سایت های شناسنامه دار و معتبر مراجعه کنید. در این صورت خیالتان از بابت خرید راحت تر خواهد بود و محصولی باکیفیت به دست شما خواهد رسید.

 

سخن پایانی

 

انواع محافظ برق تیراژه را با هم شناختیم و ویژگی های این محصول را نیز مرور کردیم. آنچه که مشخص است، کیفیت بالای محصولات تیراژه است. همین کیفیت بالای انواع محافظ برق تیراژه باعث شده تا رضایت مصرف کننده تامین شود و محصولات این برند محبوبیت زیادی داشته باشد. علاوه بر این، خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی 2 ساله انواع محافظ برق تیراژه، اعتماد به این برند را افزایش داده است.

اگر به دنبال یک محافظ برق باکیفیت و بادوام هستید، قطعا محافظ برق تیراژه گزینه مناسبی به حساب می آید. خرید اینترنتی محافظ برق تیراژه به شما کمک می کند تا تنوع محصولات این برند را مشاهده کرده، مقایسه کنید و سپس با اطمینان بیشتر خریداری نمایید.
همه چیز برای محافظت از وسایل برقی خانه و محل کار شما مهیا است؛ فقط کافی است تا شما هم برای این کار قدمی بردارید!

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر بدهید.